Říjen 2015

Deník života 7

24. října 2015 v 11:42 | Da* |  My story
Přišla jsem domů a mamka byla v kuchyni. Naše kuchyň je poměrně veliká. Máme ji spojenou s jídelnou. Kuchyňskou linku máme do i a vyhovuje nám to. Nad kuchyňskou linkou máme čtyři skřínky, které jsou z hnědého dřeva.
***
Na lince měla položenou krabici. Byla to krabice s talíři. Mamka to opatrně rozbalovala. ,,Ahoj mami co to tu vyvádíš?'' zeptala jsem se mamky. ,,Koupila jsem nám nové talíře se zdobením. Ty staré už se mi nelíbí a některé jsou otlučené a oloupané.'' řekla a podívala se na mě. Když je všechny vyndala, začala je skládat do myčky. V tom jsem si vzpomněla na 'úryvek' ,, Mami nedávej je do myčky. Oloupe se ti to zdobení!'' mamka se na mě nechápavě podívala. ,,Cože? To je mám všechny mýt v ruce? '' ,,Jestli chceš, aby ti to zdobení na talířích zůstalo tak ano, budeš to muset mýt v ruce.'' mamka mě, ale neposlechla. ,,Ale prosím tě, když je tam dám jen teď. Nemyslím si, že by se oloupali.'' Zavřela myčku a potom zapnula. Za nějakou dobu myčka pípla, nádobí je umyto. Seděla jsem na gauči v obýváku a dívala se na televizi. Z kuchyně jsem slyšela mamky hlas. ,,Cože? To není možné, jak to? Jdu to vyreklamovat!'' Pomalu jsem vstala a šla do kuchyně. Jakmile jsem viděla jen bílé talíře, musela jsem ze začít smát. ,,Říkala jsem ti, ať to nedáváš do té myčky.'' Mamka se na mě naštvaně podívala, ale za chvilinku, jsme se smáli obě.
***

V noci jsem zase nemohla spát. Bylo po půlnoci a já se vydala ven. Od té doby, co je tu Blake jsem nebyla v noci sama venku. Už mi to chybělo.

Písničky + výzva?!

24. října 2015 v 11:24 | Da* |  My a vše kolem nás
Ohayo ! Po delší době se zase ozývám..:D...No stejnak sem nikdo nechodí, ale i tak. No dám sem písničky, které se mi oblíbily za tenhle měsíc...A chtěla bych ještě zmínit, že se chystám začít posilovat...:) samosebou jen doma, ale budu se snažit (y) Začínam posilovat od pondělí. Možná si říkáte proč začnu až v pondělí :) ale jakoby začínám už dneska...jen nebudu posilovat, ale dám si jogu a hlavně dneska začínám i zdravě jíst :)... a v neděli si dám běh...teda pokud bude hezky a trává nebude klouzat :D....jdeme se psem na louku tak budu běhat s ním..:) No ještě dneska si připravím fitness deník, nebo něco na ten způsob...Já bych to bez plánku totiž dodržela tak dva dny :D..No a teď ty písničky :D..
Tak to je ode mne vše :)