Červenec 2015

JEJ

29. července 2015 v 21:57 | Da* |  Tak trochu jinak :)
Ahoj moc se omlouvám za neaktivitu...jaksi nejsou nápady...A bez nápadu není čláek...Hrozně bych ocenila, kdyby jste mi dali nějakou motivaci...Děkuju mím pár čtenářum že stále kontrolujete blog...:) alespon někdo..Tak zatim

Šipky

25. července 2015 v 11:39 | Da* |  Tak trochu jinak :)
Ahoj nejprve bych se chtěla omluvit za to že jsem nevydala 2 dny článek...Nebyla jak nálada tak ani nápad a nechtělo se mi vydávat Story 3x za sebou. A teď k tématu dnešního dne. Ve středu jsem projížděla programy na TV a na Fandovy dávali zápas v šipkách...Nějak sem si to oblíbila a teď to sleduji každý den, dalo by se říct že sem na tom závislá. :D Zrovna teď jak píši tak dávají šipky. Na to, že jsem to začala sledovat teprve ve středu tak už od včera to mám v malíku :D Dokonce už ani ty body nepočítám, nýbrž už rovnou po tom co to trefí vím co je to za číslo (to konečné):D Zrovna teď má zápas Taylor a Chisnall a vede Taylor 14:5 ...:3 Fandim mu už od začátku. Určitě to vyhraje! Musí :D...No asi je to jaksi nezajmavý článek, ale tak co. Jeej tak a teď je to 14:6 tak to teda ne :D Teď alespoň víte co dělám ráno do 13:35 ( mění se čas kdy to končí, ale dneska je to do 13:35) Takže ještě stihnete kousek zápasu...:) No nic tak se s Váma loučím :D pppp určitě juknete na nějaký zápas myslím,, že si to taky oblíbíte :3

Deník života 4

23. července 2015 v 9:00 | Da* |  My story
Středa - 5:58
Tak dneska jsem se vzbudila sama od sebe. Zdál se mi divný sen, nebo to byla noční můra? Ve snu jsem byla s Blakem…Líbali jsme se, dokud nepřišla nějaká dívka…Neviděla jsem jí do tváře, ale byla v něčem jiná, než dívky co jsem ve snu vídala, cítila jsem to. Vzala Blake za ruku a táhla ho pryč…měla obrovskou sílu. Blake se nebránil, jen se nechal vláčet po zemi. Křičela jsem na tu černovlásku. Neodpovídala. Najednou se zastavila a pomalinku si přisedla k Blake-ovy na zem. Já tam jen tak stála a čekala, co udělá. Najednou sem viděla, jak ho kousla do krku a začala 'pít'. Byla jsem zděšená co vidím. Chtěla jsem se pohnout, pomoct mu, ale nešlo to. Ať jsem se hýbala jakkoli, nešlo to. V tom jsem za sebou uslyšela hlasy. Otočila jsem hlavu a viděla další lidi bez tváře. Chtěli mě taky ochutnat. Máchala jsem rukama jako zběsilá. Blake mezitím úplně zmodral. Umřel. Ta dívka vstala, přišla pomalu ke mně a…uviděla jsem její tvář. Malé, modré oči. Větší noc a plné, červené rty.
***
6:11
Promítala jsem si ten sen / můru pořád dokola. Kdo byla ta dívka? Je možné, že se tu někdy objeví a sebere mi mého jediného kamaráda? Pomalu jsem vstala a šla se nasnídat.
***
Ve škole jsem poprvé za školní rok nedávala pozor a bloudila v myšlenkách. Blake asi tušil, že se něco děje, ale neptal se. Byla jsem i ráda, že mě učitelé nezkoušeli, nebo se na nic neptali. Je jasné, že bych to věděla.
***
,,Tes? Děje se něco? Ve škole jsi mi připadala nějaká nesvá a myslím, že jsi ani nedávala pozor.'' zeptal se Blake, když jsme šli pomalu ze školy domů. ,,Ale…zdál se mi divný sen. Nebo jsem měla spíš noční můru.'' řekla jsem. ,,Opravdu? Tak mi to pověz. Co se ti zdálo? Mě se můžeš svěřit s čímkoli.'' usmál se na mě a chytil mě kolem ramen. Zase jsem se cítila v bezpečí. ,,Opravdu, by jsi to chtěl vědět?'' zeptala jsem se. Blake jen přikývnul. A tak jsem mu to řekla.
***
Potom co jsem mu vše pověděla, tak mě uklidnil, ať se nebojím, že o něj nikdy nepřijdu. Potom mi dal malou pusu na čelo a odešel. Když odcházel, něco si pro sebe zamumlal. Nerozuměla jsem mu a tak jsem to nechala být a šla domů. Doma jsem si udělala úkoly a pak sedla za počítač. Začala jsem vyhledávat pojem Noční můry. Na nějakém webu stálo, že noční můry jsou spojovány s tím, když je člověk ve stresu, nebo byl. Ale, já sem v žádným stresu nebyla nikdy. Každý den jsem byla šťastná. Nakonec jsem počítač vypla a šla si lehnout.
***

,,Tes stávej! Tes!!'' slyšela jsem mamky hlas. Nikoho jsem však neviděla. Přede mnou byla jen tma. Ucítila jsem bolest na tváři. A pak na druhé. Najednou začala temnota ustupovat a já viděla nejprve rozmazaně a potom jsem uviděla mamku, s vystrašeným výrazem. ,,Tes. Holčičko moje. Slyšíš mě?'' ,,Jo. Co se děje?'' mamka si oddychla, nejspíš že už nespím. ,,Co se děje?'' zopakovala jsem svou otázku. A pak jsem si toho všimla, nejsem ve své posteli. Byla jsem v obýváku a seděla na našem koberci. ,,Zlato, proč jsi tady usnula?'' nechápu to. Usínala jsem určitě v posteli. ,,Já se, ale usínala v posteli.'' Mamka se na mě vyděšeně podívala. ,,Tak to znamená, že jsi byla náměsíčná…'' Cože? Náměsíčná? To jsem nikdy nebyla. Vstala jsem a šla zpátky do pokoje. Musela jsem zase do školy.

Chat + informace, Desing

22. července 2015 v 9:00 | Da* |  Tak trochu jinak :)
Ahojkýýýý ..:) Včera mě napadl takový dost fajn nápad...Přemýšlela sem co bych mohla vydat a pak mě to napadlo...Udělala bych nám chat, kde by jsme si mohli společně popovídat a Vy by jste se mohli na cokoli ptát. Popřípadě by jste mi mohli napsat co by jste chtěli za článek a tak podobně...Dřív jsem tady na blogu také měla chat, ale sledovalo mě málo lidí a tak to bylo k ničemu...
-Od Pondělí do pátku budu na chatu od 13:00 do 20:00. V sobotu a Neděli tu budu také, ale to už nejsem schopná říct v kolik...Chat bude nejspíš na nástěnce takže jestli už čtete článek tak by tam již měl být...A teď informace...
-Jak už ste si mohli všimnout vychází teď každý článek v 9:00 a tak by to mělo být pořád...Časem plánuji přidávat články 2x denně, ale zatím budou jen v 9. Sami uvidíte až se to změní.
-Jinak se nebojte napsat Váš názor nebo něco do komentářů...Udělá mi to radost :) Ať už napíšete co mám zlepšit, nebo třeba i to, že se Vám nelíbí styl blogu...prostě cokoli! :)
-Desing se budu snažit změnit...Ještě vůbec nevim jak to uskutečním...Kdyby tu někdo uměl dělat desing na blog tak napište...Měla bych pro Vás práci..:D No a za odměnu třeba pokud máte blog tak ho budu sdíled jak na fb tak tady...Můžete si ješte napsat co by jste chtěli, nebo ták a já se budu snažit to pro Vás udělat. O všem se můžeme poradit na mém fb : Wadaw Adelka
- To je odemne pro dnešek vše :P Tak se mějte Veverky :F :DD (Jenom mi trochu hrabe, jinak sem úplně v pořádku :D)

Peníze

21. července 2015 v 9:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Peníze jsou všude kolem nás, a příde mi nespravedlné jak někteří lidé mají peněz až příliš a rozhazují je za velké kraviny..(pak uvedu příklad co se mi včera přihodilo a souvisí to právě s tím to rozhazováním) a pak jsou lidé, kteří mají peněz nedostatek ať pracují jak pracují, sotva uživí rodinu...A teď vám tu napíšu ten příklad.
- Včera jsem kolem 8 dostala na nejmenované seznamce takovýto ''dotaz''? : ahojky jmenuju se XXX jsem podnikatel z Prahy a chtel bych ti nabidnout 7000 za pokec pres skype s kamerou hrozne se tu nudim a uz me nebavi nekoho uhanet odeslal bych ti to jak si sama reknes treba na ucet a hned po zapnuti kamery na skype nemas zajem ?
- Příde vám to normální? Za pokec na skype 7 000? Za takovou částku by jste si mohli jít nakoupit plnou lednici, oblečení pro rodinu, prostě cokoli...A tento muž to takhle rozdáva...život se šíří opravdu někam...Místo aby si třeba spořil, nebo to dal na dobrou věc....
- Tohle jsem mu poslala, abych to nenechala jen tak a přiměla ho se trochu zamyslet : Ahoj, řeknu ti to asi takhle…Nemám kameru na skype ;) Ale to není to důležité, co jsem chtěla napsat. Měl by sis vážit peněz, dokud je vlastníš a neměl bys je lidem nabízet jen tak za pokec. Jestli chceš rozdávat peníze tak je investuj třeba do hraček pro nemocné děti, a nebo je šetři a následně dej charitě. A né, že je budeš rozdávat na potkání…Možná máš teď peněz hodně a je ti 7 000 vlastně k ničemu…Možná teď. Ale čas se může změnit a místo práce kde dostáváš X tisíc se stane práce za dost míň než si zvyklí a nebo třeba ani práci mít nebudeš…Měl by sis vážit peněz. Ty máš dost, ale jiní mají málo. Ještě něco, myslím že když daruješ peníze nějaké rodině v nouzi, která má třeba postižené dítě a potřebují finance na speciální vybavení uděláš radost nejen jim, ale i ty budeš šťastný, že jsi někomu pomohl…= Můj názor na tvé ''rozhazování''…Já vím, že je to tvá věc, ale i tak…
- Jaký na to máte názor Vy?

Deník života 3

20. července 2015 v 9:00 | Da* |  My story
Ráno mě místo budíku vzbudila mamka. Udělala jsem to co každé ráno v týdnu. Dneska jsem si vzala černé legíny, červené triko a koženou bundu. Včera jsem si poprvé zapomněla připravit učení, takže jsem to musela stihnout teď. Vyšla jsem z domu, když sem zamykala, objevil se nade mnou stín, otočila jsem se. Stál tam Blake. ,,Ahoj ty jsi mě vystrašil.'' řekla jsem. ,,promiň to jsem nechtěl.'' Cestou do školy jsme se bavili o jeho minulé škole. Měli zajímavou školu. Prý byla hodně přísná. Trestali tam i za kraviny např. za sprostá slova dostali poznámku.
***
Do třídy jsme vešli společně. Nikdo tam nebil. Povídali jsme si. Myslím, že jsme nejspíš kamarádi. A když o tom přemýšlím myslím, že se baví jen se mnou (z holek). Tolik témat jsem nikdy s nikým neprobrala. Je to až neuvěřitelné.
***
Po škole jsme se vydali zase domů a domluvili jsme si, že by jsme mohli zajít na zmrzlinu nebo na dortík. Nakonec, jsme se ale domluvili na kinu. Rozloučili jsme se a já rychle odemkla a vyrazila do pokoje, abych mohla vybrat to pravé oblečení do kina. Bloumala jsem, jestli si mám vzít kraťasy a tílko s riflovou vestičkou, nebo černé legíny, fialové tílko a fialový kardigan. Nakonec jsem se ale rozhodla pro kraťasy a tílko s tou riflovou vestičkou. Vzala jsem si černou tašku přes rameno a do ní jsem si dala klíče, parfém, peněženku, mobil, žvýkačky a antibakteriální gel. Musím mít vždy čisté ruce.
***
Blake zazvonil v 19:30. Na sobě měl rifle, bílé triko a koženou bundu. Jako vždy mu to slušelo. Kino nám začínalo v osm, takže jsme si mezitím mohli koupit zásobu popcornu, Coca-Coly a pendreků. Kino nebylo plné, naopak jsme tu byly skoro sami. Nevadilo mi to. Asi v půlce filmu mě Blake chytil za ramena a já si na jeho rameno položila hlavu. Nečekal to, ale za chvilinku si položil svou hlavu na tu mou.
***
,,Líbil se ti film?'' zeptal se mě Blake, když jsme odcházeli. ,,Jo, byl prima. Díky že jsi mě vytáhl ven. Doma bych se jen nudila.'' řekla jsem . ,,Můžeme chodit ven častěji jestli budeš chtít.'' kouknul se na mě a usmál se. ,,Jo, to by jsme mohli.'' zastavili jsme se a Blake mě objal. Objetí jsem mu opětovala. Je to tak krásný pocit. Cítila jsem se s ním v bezpečí. Dívali jsme se na sebe a pak to přišlo. Políbil mě. Byl to něžný polibek. Byl tak krásný. Hlavou mi prolétla myšlenka. Asi jsem se do něj zamilovala!
***
Doma jsem zalezla hned do postele a opět jsem dneska usnula brzo. Než přijel Blake, chodila jsem spát klidně i ve tři hodiny, někdy i ve čtyři, protože jsem nemohla usnout. Ale teď, když je tu někdo na kom mi záleží a vím, že mě má rád (alespoň jako kamarádku) se mi usíná daleko lépe. Jsem ráda, že se tu objevil.
***

S Blakem jsem chodila každé ráno do školy a ze školy. Po školy jsme si zašli na zmrzlinu, nebo jen na procházku. Bylo nám spolu fajn. Ale pořád jsme byly jen kamarádi.
---
Takže další díl :3 Jak se Vám líbí? Mám vůbec vůbec pokračovat?

Horko a myšlenka?! SPISOVATELKY/LÉ

19. července 2015 v 14:31 | Da* |  My a vše kolem nás
Čus špunti! :D Řekne mi někdo proč musí být takové horko? Asi skočim do bazenu..:/ máte taky bazen? :D
-No a to sme dneska chtěli ještě vyrazit na kole na červenou lhotu...tvl asi 40 km dohromady...-.- Samosebou je to pro některé málo km, ale proty co nejezdí, je to hrozný .
-Snad bude příští týden líp a my se vydáme na to kolo...:D tvl to mě bude zase bolet 2dny prdel...no snad ne. Každej kdo jezdí občas a velké dálky jako naše rodinka (bez speciálně vystlané pr*ele, myslim teda ty cyklistycké kalhoty) to zná.:D -
-Každopááááádně sem si dneska uvědomila kolikáteho vlastně už je...:/ 19.7. zdá se mi to nebo to tak neskutečně pomalu ubýhá? :// Docela mě to aj překvapilo...zdá se mi to jako by jsme měli prázdniný snad 5let...(až tak ne ale chapete né jak to myslim..?)
-Já vím, že jsem dneska článek už vydala, ale pro ty co nečtou...:D jako můj kámoš...tak je ten článek vlastně úplně k ničemu..:/
-ani nevim jestli tenhle článek k něčemu je..:D nic důležitého neobsahuje a je úplně nudnej...:/ :D ale tak nevadí...
------
BONUS
Ještě bych chtěla poprosit jestli sleduje můj blog nějaká spisovatelka nebo spisovatel...potřebovala bych poradit jak se zbavit WB...děkuji moc...:)

Bílý kůň

19. července 2015 v 14:17 | Da* |  Recenze..Book
Ahojký tak jsem zase tu a tentokrán to bude zase rencenze :)
- I s poděkováním má kniha 302 stran
- Obsah mě opravdu zaujal...Na konci u poslední kapitoli jsem uronila slzu :D jelikož to bylo smutné...a najednou to bylo tak krásné...no prostě krásně se tato kniha čte! :)
-Někdy považujeme život za nudnou samozřejmost. A jindy nechceme nic než přežít. Třicetiletá Zoe dobrovolně strávila posledních pět let v jakési osobní bublině - po tragické smrti manžela se pohybuje jen mezi svým prázdným bytem a výzkumným ústavem, kde pracuje jako uklízečka. Šeď plynoucích dní ji neubíjí, naopak jí pomáhá nalézt vnitřní klid, aby se mohla rozhodnout, co se svým životem provede dál. A pak se najednou všechno změní. Lidé v jejím okolí začnou umírat na záhadný virus, pojmenovaném Bílý kůň. Smrtící nákaza se lavinovitě šíří po celém světě a během několika měsíců se lidstvo ocitá na pokraji vyhynutí. Přežije jen hrstka imunních jedinců, a někteří z nich jako by pozbyli veškeré lidství. Vypuká válka a apokalypsu dovrší ničivé zvraty počasí. Možná Zoe dříve považovala holý život za jedinou jistotu, kterou ještě má. To už teď ale neplatí. Odkázána pouze sama na sebe putuje postapokalyptickým světem a snaží se přežít. Nebezpečí číhá na každém kroku, neboť z lidské podstaty už zbylo jen velmi málo. Zoe dál míří k jedinému místu, které by jí mohlo poskytnout potřebnou ochranu - nejen kvůli sobě, ale i kvůli tajemství, které nese s sebou…
-Já vím že je to trochu delší obsah, ale je to totálně TOP kniha
-spisovatelka Alex Adams
-nakladatelství Baronet
.
.

Oběti

18. července 2015 v 14:08 | Da* |  Recenze..Book
Ahoj tak dneska tu máááááááááme :P další recenzi na knihu :3 ...
-kniha má celkem 333 stran
-Moje první detektivka a byla uplně nejvíc úžasná :3 Na začátku sem se trochu ztrácela , ale pak už sem se zorientovala a kniha se četla opravdu nádherně.
-Tak hrůzyplný výjev ještě detektiv Milo Sturgis nespatřil: zavražděná oběť měla zlomený vaz a kolem krku omotané vlastní vnitřnosti. Vita Berlinová si sice agresivním chováním nadělala spoustu nepřátel, ale co musela provést, aby vraha přiměla k tak příšernému činu?
Než Milo s psychiatrem Alexem Delawarem rozpletou první poznatky z pátrání, je objevena další, podobně zohavená mrtvola. Tentokrát je obětí laskavý, naprosto nekonfliktní muž, pravý opak arogantní Vity. Jediným pojítkem mezi oběma brutálními činy je list papíru s velkým černým otazníkem, který vrah zanechal na obou místech činu. A pak i na třetím... a na čtvrtém...
Zatímco město svírá strach, Milo s Alexem postupně pronikají do temných zákrutů pachatelovy mysli, protože jedině tam mohou nalézt klíč k motivu. Vše nasvědčuje tomu, že vraha k činu ponouká krajně zvrhlá záliba, jejíž projevy dokáží otřást i nejotrlejšími policisty. Otázkou zůstává, kolik zohavených mrtvol ještě za sebou zanechá, než se ho policistům podaří zarazit...
-Prostě už jen ten obsah...Jonathan je opravdu dobrý spisovatel a myslím že i jeho jiné knížky budou skvělé...do budoucna si nějaké plánuji ještě pořídit :3 tak uvidíme.
-Spisovatel je Jonathan Kellerman
-nakladatelství Domino
.
.
Tak se mějte sičáci :P :3

Písňičky <3

17. července 2015 v 12:08 | Da* |  Tak trochu jinak :)
Ahoj tak zase otravuju :P Tentokrát sem chci dát písňičky, které teďkom opravdu hodně často poslouchám...:) Snad se budou také líbit...
---
No a to je ode mne pro dnešek všechno :P Majte sa Šulinci ..:D

Citáty 3

16. července 2015 v 21:44 | Da*
Hymna života

Život je šance - využij ji
Život je krása - obdivuj ji
Život je blaženost - užívej ji
Život je sen - uskutečni ho
Život je výzva - přijmi ji
Život je povinnost - naplň ji
Život je hra - hrej ji
Život je bohatství - ochraňuj ho
Život je láska - potěš se s ní
Život je záhada - pronikni ji
Život je slib - splň ho
Život je smutek - překonej ho
Život je hymna - zpívej ji
Život je boj - přijmi ho
Život je štěstí - zasluž si ho
Život je život - žij ho.

***
Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

***
O radost se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám.

***
e smutné objevit, že nemáme přátele, až ve chvíli, kdy bychom je potřebovali.

***
Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř.

***
Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.

***
Ti, kdo jsou sami, mají smutný život, ale nejsmutnější smrt.

***
Hudba je nejlepší umění. Zahání smutek.

***
Tak tady je pár citátu...Všechny jsou zaměřé na jedno a to na bolest...Tak snad se líbili :)
-pozn. vše je ze stranky http://azcitaty.cz/citaty-o-smutku/

Deník života 2

16. července 2015 v 13:02 | Da* |  My story
,, Dobrý den, posaďte se. Vedu vám nového spolužáka. Kdo bude tak laskav a provede ho po naší škole? Nemám na to čas, abych ho provedla já, jedu na školení.'' řekla paní ředitelka. A jakmile to dořekla, začali se všechny holky, kromě mě, hlásit. Asi jsem nebyla jediná, kdo si myslí, že je sexy. Ředitelka se rozhlédla po třídě. ,,Tes co třeba ty? Jsi naše nejpilnější studentka a určitě ti nebude vadit, když zameškáš jednu hodinu Matematiky.'' řekla a usmála se na mě. Přikývla jsem a falešně se na ní usmála. Všichni tři jsme vylezli ze třídy, paní ředitelka nám popřála hezký den a odešla. ,,Ahoj, jsem Blake.'' představil se. Měl opravdu hezký hlas, takový něžný. A ty modré oči. Teprve teď sem si jich všimla. ,,Ahoj, já jsem Tes.'' vykoktala jsem. ,,Čím by, jsi chtěl začít?'' zamyslel se a pak odpověděl tím jeho neodolatelným hlasem. ,,Třeba tělocvičnou?'' ani mě to nepřekvapilo, určitě rád sportuje.
***
Všechno jsme stihly projít za celou hodinu. Vrátily jsme se zvoněním do třídy. Sotva jsme vešli, tak se snad všechny holky nahrnuli k němu a mne odstrčili. Pokládali mu tolik otázek jako by byl v nějaké soutěži. Šla jsem si sednout a připravit. Zjistila jsem, ale že mám všechny učebnice i sešity na lavici. Otevřela jsem tašku. Aha…V tašce byl vylití jogurt. Bylo mi to jedno, tohle se mi děje často. Odejdu třeba jen na záchod a za chvilku se vrátím a zjistím, že mám na stole rozlité SLADKÉ pití, nebo nějaké shnilé ovoce v lavici… Naštěstí tu mám tašku přes rameno, kdyby se mi něco podobného stalo.
***
Přestávka skončila. Blake pomalu přišel k mé lavici. ,,Můžu si sednout k tobě?'' a zatvářil se vážně smutně. ,,No jo tak si sedni.'' řekla jsem a Blake si přisednul. Holky ve třídě mě doslova 'zabíjeli pohledem', ale mě to bylo fuk.
***
Konečně škola skončila a já mohla jít domů. Vyšla jsem ze školy a líně se vydala domů. Ušla jsem pár metrů. ,,Můžu jít s tebou? Vypadá to, že máme stejnou cestu.'' kdo jiný než Blake. ,,No dobře.'' svolila jsem a společně jsme se vydali domů. Cestou jsme si povídali o jeho zájmech a pak o těch mých…A ukázalo se, že opravdu miluje sport. Je to vážně fajn kluk.
***

,,Tak…tady teď bydlím. Kde bydlíš ty Tes?'' zastavili jsme před 'jeho' domem. ,,No víš já bydlím hned vedle tebe.'' řekla jsem a čekala na jeho reakci. Ten jeho výraz. Začala jsem se smát a on se ke mně přidal. ,,Vážně?'' přestal a opravdu vážně se na mě podíval. ,,Ano.'' Blake se usmál a řekl. ,,Tak se měj Tes'' ,,Ahoj'' odpověděla jsem mu a usmála jsem se na něj. Úsměv mi opětoval. Vešla jsem domu a šla rovnou do pokoje, udělala jsem si úkoly. Dneska jsem po dlouhé době usnula ve dvanáct.
---
Tak tu máte další část...Snad se tam nenajdou velké chyby a snad se Vám to dobře četlo. Tak čauky mončičáci :P

Denik života

15. července 2015 v 21:49 | Da* |  My story
Ahoj rozhodla sem se přidávat příběhy aj sem..doufám že se bude tenhle líbit...A tentokrát jen tak neskončim!
....
Bylo kolem druhé hodiny ranní a dívka jménem Tes s červenými dlouhými vlasy nemohla usnout. Vstala a oblékla se. Na sebe si vzala černé legíny, červené triko a její oblíbenou černou koženou bundu. Potichu se vyplížila z jejich poměrně velikého rodinného domu.
***
Vyšla jsem ze dveří a spatřila jsem veliké auto, parkovalo u sousedů, kteří měli všude rozsvíceno. Přikrčila jsem se za strom, aby mě nikdo neviděl. Z domu vyšel kluk asi mého věku a za ním nějaký starší pán. Ani jednoho jsem u sousedů nikdy neviděla…Z auta začali do domu nosit veliké i malé krabice. Uběhlo několik minut a z domu vyšel ten starší muž, tentokrát sám. Sedl si do auta a odjel. Že by se ke starým Adamsům někdo přistěhoval? Nebo je to jejich synovec…Ale proč by přijel ve dvě hodiny ráno? Vydala jsem se cestou okolo starého nádraží a dál přemýšlela, kdo byl a co by tam ten kluk mohl pohledávat. Zhruba okolo třetí hodiny jsem se rozhodla obrátit a vrátit se domů. Hned co jsem dorazila domů, jsem si zalezla do postele a usnula jsem.
***
Ráno mě probudil budík. Rychle jsem vstala, nasnídala jsem se a vyčistila si zuby. Potom jsem si šla vybrat nějaké oblečení do školy. Vzala jsem si roztrhané černé džíny, fialové triko a koženou bundu. Škola je od našeho domu asi 15 minut cesty, takže nemusím jezdit autem ani autobusem jako někteří mí spolužáci.
***

Do třídy jsem vešla jako první. Sedla jsem si do druhé lavice prostřední řady u okna a připravila se na Matematiku, kterou úplně miluji. Za chvíli přišly moje jediné dvě kamarádky. Sedím sama, ale holky sedí hned za mnou. Chvilku si povídáme, nebo spíš oni dvě mi vypráví, jaký měli víkend. Obě bydlí ve vesnici a tak mají spolu spousty zážitků a já s nimi jen málo, ale nevadí mi to. Zazvoní. Do třídy vstoupí učitel. Pozdravíme se a začneme opakovat předešlou látku. Bereme poměry je to opravdu jednoduché. Najednou se ozve klepání. Vejde paní ředitelka a vedle ní stojí mě povědomý kluk. Podívala jsem se na toho kluka znova a tentokrát už jsem věděla, kdo je to…Byl to ten kluk ze včera. Ty černé vlasy, které včera ozařovala lampa, byly určitě jeho. Byl vysoký možná o trochu vyšší než já, takže mohl mít asi 178 cm… Na sobě měl černé kalhoty, modré triko a černou mikinu. Musím uznat, že byl opravdu sexy.

Plány :3

15. července 2015 v 21:33 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahooooj :')
Tak po celkem dlouhé pauze sem se zase rozhodla že budu pokračovat v blogu. Bez člověka, který mi je momentálně nejblíž bych ovšem asi zase nikdy nezačala... :) DĚKUJI ...Takže těšte se na recenze různých knih a kosmetiky :D. Knížek sem za tu dobu přečetla dostatek takže to bude asi nečastější nápln článku :3 No..jinak..nevim co bych měla dalšího psát :D..možná asi že potřebuju svoji knihovnu obohatit 3 knihami abych měla konečně přesně 80 knih :3 (mám jich samosebou víc, ale myslím tít takové ty na můj věk :D žádného krtečka sem opravdu do toho nepočítala)...No jinak budeme malovat pokoj takže budu zase připisovat událost na nástěnku :3...No jinak...Poslední dobou sem si hodně oblíbila tuhle písničku ..:3
https://www.youtube.com/watch?v=XRvDT_Ekm_4&index=115&list=WL - je naprosto užasná a myslím že i někteří znáte hru Skyrim, která je také naprosto boží..no nic budu končit a ozvu se zítra..
Dobrou noc kulišáci :3