Prosinec 2014

Nuda

28. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  Tak trochu jinak :)
Ahoj je tady nová rubrika = Tak trochu jinak :) A sem budu psát všechno co mně napadne :D Prostě všechno tak asi začneme :D Včera jsem skypovala s Caroline a dělali jsme blbiny na asku :D Bylo to super. Poslední dobou jsem si oblíbila Rapera = Cavalier Jeho písničky mi otevřeli oči jeho písničky mě namotyvovali a tak jsem v pátek začala 30 denní výzvu znova a zatim to dodržuji. Vždy se rozcvičím a zahřeju a pak se vrhnu na posilování. Vždyy mi to dá energii abych se nevzdávala a pak jsi dám tak 5 minut kardio :DProč jen 5 minut? Nebavímě to :D Podle mně je to hroozná nuda, teda skákat přes švihadlo mně baví, ale dělat skákání na místě a panáky mě moc neláká :) Od nového roku začínám i s novým jídelníčkem, přece jenom by se ten špíček dolů hodil aby mi byly vidět svaly :D Něco se tam rýsuje :D + neudělám ani jeden klik na tich mích párátkách :D takže jsem se rozhodla ráno udělat jeden klik odpoleden a i večer jeden :D a pak bych mohla i přidávat, ale nevím uvidím jak to budu zvládat.Jinak NIKDY! necvičte něž aby jste sse rozehřáli a protáhli! ppárkrát jsem to tak dělala vztala jsem a neprotáhla se a nezahřála a šla jsem rovnou posilovat takhle 3 dny a 4 den jsem málem nevztala pak jsem měla i horečku -_- Takže NIKDY neposilujte bez protažení a rozehřátí jinak by jste mohli skončit jako já :D

Sníh + informačka

27. prosince 2014 v 7:00 | Da*
Ahoj!
Celý prodsinec bylo pěkně -_- Svítilo slunce a bylo i neuvěřitelných 13°C, ale včera sněžilo :D Nevím jak u vás, ale u nás opravdu padal sníh! :D No vlastně do toho pak začlo i pršet takže moc sněhu nezbylo :/ :D No Nevím co bych dál napsala.Jo už vím vyjdou další citáty :) serie 3 jooo :D No chtěla bych ještě udělat líčení do školy, ale nevím :D Ale asi jo nemám vůbec nápady o čem psát :D jak je po těch Vánocích...Tak asi ppa vím že to byl krátký článek, no článek spíš poznámka :D, ale snad to nevadí přece jenom jsem včera napsala (pro mně) delší článek než dnes tak snad to neva :) PP :)

Recenze - Micelární voda 3 v 1 od značky NIVEA

26. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj tak dneska jsem si řekla že udělam recenzi na Micelární vodu od NIVEI :) Jak už z minuléo článku víte tak jsem ji dostala k Vánocům a hned sem jí musela vyzkoušet. Má neutrální příjemnou ,,vůni,, .Měla jsem od také od NIVEI oční odličovač extra voděodolného make-upu (dvoufázový) a ten smrděl a byl mastný celkově sice mejkap odstranil, ale ...to si nechám do další recenze :D teď se bavíme o jiném produktu :D Je to 200ml což je pro mně na celkem dlouhou dobu :D No koupila jsem ho v Tetě ve slevě asi za 99.90 teď nevím :/ :D Je teda na citlivou pleť = úplně pro mně!
Čistí, odstraňuje mejkap, hydratuje, redukuje začervenání, napjatou pleť a vysušování = ALE....kecám žadné ale neni. Je to perfektní věc :D Používám jí sice jen 2 dny ale už mám o trochu jemnější pleť možná to neni možné ale já to tak mám :D jsem s tímto výrobkem opravdu spokojena :) určitě stojí za vyzkoušení :) Tak zase pp :)

Super Vánoce

25. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj tak včera to byly Vánoce snů :DČas ubíhal pomalu že jsem myslela že večer snad nikdy nebude. Potom se Monty( náš pes) asi stresem vyčůral mamce do postele - museli jsme to se sestrou převlíkat -_- :D A ještě nekonečná škitavka měla jsem jí neuvěřitelných 15 minut (minimálně!)A pak konečně nastal ten onen okamžik. Nanosili jsme dárky....Teda Ježíšek je tam dal :D A pak jsme se šli na večeřet po večeři se ještě chvíli koukalo na Tv (i přes to že jsme se dohadovali jesstli už si nepujdem rozbalit dárky) A nakonec jsme šli ke stromečku a jako každý rok mamka vytáhla foťák a udělala snad tisíc trapných fotek -_- :D No pak jsme si rozdali dárky a začli rozbalovat :D o_O a já měla největší dárek- židly mamka hned po mně - Soda stream :) A pak má sestra - Lego Friends náké koně a stáj celkem pěkné.Dostala jsem krom té židle o ktreré jsem se už zmínila i sluchátka <3 od značky auxton A ty sluchátka jsou úplně božííííííííí!!!! Pak jsem dostala památní - Mamka věděla co koupit v památníku už jsem místo neměla a potřebovala jsem nový...Díky mamí.Dále jsem dostala od starší sestry šampón na vlsy od PANTENE aqua light -pro-v = úžasně voní zítra ho vyzkouším :) A pak ještě kondicionér také od značky PANTENE aqua light -pro-v = voní ještě krásněji než šampon :O :D určitě dám recenzi :) No dále jsem pod stromečkem objevila zklidňující čistící micelární vodu 3 v 1 od NIVEA je to na citlivou pleť což je pro mně jako dělané :) však sem si to také vybrala :D (také čekejte recenzi) no posuneme se dál :D dále jsem našla super knížku jménem Volání Sirény prokletí
Jsem na stránce 19 a už tady je to zajmavý :D - taky možná bude recenze ale to ještě nevím podle toho zda budete hodný :D A budete komentovat :D né asi vyjde :D no posuneme se dál :D moc to zdržuji...nebo ne? :D No pak jsem tam měla....už nic tohle bylo vše ale jako vánoční dárek no vlastně předvánoční dárek jsem dostala kytaru, obal na kytaru, stojánek na K., trsátka, struny, čistič na struny :D no to dalo asi 3 000 plus mínus :D No to bylo všechno doufám že nevadí takový dlouhý článek, ale já myslím že to nevadí :D tak zase pa a užijte si prázdniny :)

Vánoční obrázky

24. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  Obrázky
Ahoj mám pro vás par obrázků :) Kdž jsou ty Vánoce!

Jooooo

23. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj takže zítra vánoce já se táák těším :D Až se najím a potom si společně rozbalíme dárky :D Nevím co bych ještě napsala asi jen užijte si vánoce ! Zítra vyjdou Vánoční obrázky :) snad se budou líbit tak zatím ahoj :D A užijte si den!

Stromeček a výzdoba

22. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj takže možná všichni z vás už mají stromeček, ale to by nebyla naše rodina kdyby to všechno dělala na poslední chvíli :D dneska si jdeme pro stromeček.Jojo teprve dneska :D Jinak tenhle rok jsem výzdobu nestihla (teď už to nemá cenu), ale minulý rok jsem měla v pokoji všude řetězy A malé stromečky apod. však to taky asi znáte umělý sníh a další podobné krávovinky :D. No ale za to jsem si krásně uklidila stůl a pokoj a naučila se na kytaru (přiměřeně) hrát rolničky :D Snad to na Vánoce nezkazím a zahraji to dobře. Moje sestra bude asi hrát na klávesy ještě neví je trochu nervozní :D teda asi.Nevím co by jiného to mohlo být. jéé já se nemůžu dočkat až skočím po tom obrovským dárku :D (židle).Jo dostanu židli....:D ta moje je taková už hodně proseděná a vážně už moc nedrží :D jsem ráda že ještě nesedím na zemi :D. Víte už taky alespoň trochu co dostanete? Já tak půl na půl něco vím ale to ostatní vůbec nevím co by mohlo být :D no to by bylo ode mne dneska asi vše zatím mi vychází psát články a to je opravdu skvělé co myslíte? Snad tu nemám chyby. No tak zase ahoj! :D

30 denní výzva + Nemoc :(

21. prosince 2014 v 7:00 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj Takže...cvičila jsem 30 denní výzvu, ale jsem nemocná :/ takže cvičit bohužel nemohu, já si myslím že je to chřipka, ale mamka si myslí že by to mohl být i zápal plic...Za celý den jsem ráda když si pro něco dojdu...Nemám ani chuť k jídlu.Dneska jsme měli špagety (moje oblíbené) a já neměla ani chuť! Ale já sem si dala alespoň malinko abych nebyla hlady a měla síla a do ví co ještě :D. 30 denní výzva je super takže mě nemoc rozlobyla :( Nemůžu si zacvičit ani Jógu :( No to by bylo pro dnešek vše. JInak asi budu zase psát častěji, protože jsou prázdniny takže by tu mohly být každý den nový články :) Tak pp

Vánoce

20. prosince 2014 v 16:57 | Da* |  My a vše kolem nás
Ahoj tak za 4dny Vánoce a já se rozhodla udělat nový desing :) Doufám že se bude líbit Tak zatím pp

Střední škola

3. prosince 2014 v 18:16 | Da*
Ahoj tak dnešní článek bude o Středních školách :D chodím do 8 třídy a tady je už důležité vybrat si školu. Mamka chce abych se v budoucnu uplatnila a tak jsem si vybrala 2 školy, které by jse mi líbili a zároven by to i kněčemu bylo ta 1 je Zdravotnická škola Tábor A ta 2 Ekologická škola zaměření asi ekologie a životní prostředí nebo Přírodovědné lyceum nevím mno :D Oboje je podobné, ale zároveň trochu jiném fakt netuším, Obě jsou velmi zajmavé :D Klidně mi do komentářu napište co by bylo výhodnější nebo tak něco :D Možná bych se přiklonila víc přírodovědeckému lyceu :D
Mno doufám že si dobře vyberu. Tak zase čau :D

Přecevzetí aneb jak je dodržet

2. prosince 2014 v 15:13 | Da* |  My a vše kolem nás
Už se to blíží pomalu, ale jistě A tak jsem začínala přemýšlet jak je dodržet? Minulý rok mi to vyšlo jen tak tak :D Ale když se nad tím zamyslím je to jednoduché alespoň já to spojuji s uklidem chci uklidit ale vymlouvám se a táák (však to taky asi znáte :D) TAK A JDEME NA TO :)
  • Mně opravdu stačí jedno přecevzetí a tak i vy by jste si měli dát jen jedno je to lepší :)
  • ,,Neopičte se'' Když chce Jana (třeba) zhubnou vy nemusíte :D
  • Založte si např. plánek kde si vše napíšete - nesmíme zapomenout aby to bylo barevné :)
  • Když se chcete učit tak vám to samo moc nejde já si řeknu mamce a by mi řekla co mám udělat a já to udělám (Ale musíte chtít jinak vás to nebude bavit a je to k ničemu)
  • Určitě pomáhá když se třeba před kamarádkou/kamarádem zmíníš že jsi si dala tenhle cíl a čeho si už dosáhl/a motivuje tě to :)
  • A poslední nezapomeňte se odměnit :) Např. tričko, boty, New doplněk do pokojíku :) prostě cokoli
To bylo pár rad jak na přecevzetí :) AHOJ P.S taky u vás sněží :3 ?