Červenec 2012

o škole

30. července 2012 v 21:57 | danielka
Ahoj škoda že za 5 týdnu jdeme zase do školy :( Škola mě bavila když jsem byla v 1 třídě nebo ve 2 třídě, ale ted mě vůbec nebaví nejraději bych se vrátila do 1 třídy a počítala 1+1=2 atd. a učila se znövu číst a psát :)) myslím že by tohle chteli skoro všichni.Taky bych se chtela vrátit do školky kde bych si hrála s kamarády a po obídku si lehnout a odpočívat.Nojo ale to už je pryč ted pudu do 6.třídy a to bude už hodně těšký proto se budu muset snažit abych měla hezky známky jako např. alespon 2, ale to se asi nestane. :-) TAK AHOJ!!

Komentář

15. července 2012 v 18:49 | daniela
Včera jsem dostala komentář a tam bylo napsáno at píšu více vět.A tak jsem se rozhodla psát velké věty (sice nevim o čem budu psát, ale o něčem jo).Budu jsem chodit jednou týdně a budu sem psát na témá týdne(teda když bude něco nového tak napíšu to je jasný). :)

Mám svůj sen

14. července 2012 v 11:58 | daniela
Téma tohoto týdne je Mám svůj sen.Snad každý má svůj sen stat se :malířkou,hasičem,doktorem,spisovatelkou či fotografkou, i já mám svůj sen.:)

Tajemství

10. července 2012 v 22:09 | Daniela
Téma tohoto týdne je o Tajemství.Určitě každý z nás má určitě nějaké tajemství.MrkajícíJá jich mám hodně, ale spovídat se vám nebudu.Řekli jste už někdy někomu cizí tajemství??Já ne a myslim že je to hnusné prozradit tajemství človeka který to nechce abyste to nekomu řekli.Tak se přiznejte se kdo už řekl cizí tajemství??Mrkající